Yeni Çalışma Programı


Haziran ayında yaz tatiline başlarken sizlere kendinize çalışmayı öğretmelisiniz, bunun için de eski seminer Dvd’lerini izleyin ve kendi uygulamanızı yapın, Eylül’e kadar tatildeyim demiştim.


Bu süre zarfında fark ettiğim şeyleri size bildirmek istedim. Eğer çalışma tekniğini ve mantığını kendinize öğretmediyseniz bu sistemi kullanarak çalışma yapmanız, hatta benim sizi çalıştırabilmem imkansızlaşıyor.


Bu ne demek;


Eylül’e kadar hiçbir şey yapmadan benim çalıştırma yaptırmamı bekliyorsanız zaten çalışma sisteminin mantığını anlamamışsınız demektir. 3 ay boyunca nasıl oluyor da hayatınıza canınızı sıkan şeyler gelmiyor ve geliyorsa da siz nasıl karşılıyorsunuz ve bu durumda neler yaparak o olayları geçiriyorsunuz? Bu sistemi kullanarak yaşamına devam eden bir kişi bu şekilde yaşamayı bilmez. Küçük küçük uygulamalarla her gün yaşadığı olayların asıl sebebini bulur, dönüştürür. Bu bir alışkanlık hatta yaşama bakış açısıdır.


Eğer çalışma sistemini ve mantığını anlamışsanız olaylar karşısında kendinizi çalıştırmış ve o yaşanan olayı bitirmişsinizdir. Buna bir şey diyemem ama böyle mi oldu bir bakın.


Kendi kendime acaba seminer mi yaparım yoksa özel mi çalıştırırım diye düşünürken tesadüfen sitede Ana Sayfa, Nil Avunduk ve Çalışma Odası sayfalarındaki ‘‘tıkla izle’’ videolarını açtım. Bu videolar yaptığım seminerlerden alıntıydı. İlk iki video sizi bu sistemi uygulamaya iten çaresiz zannettiğin bir anda öyle olmadığını, her pozisyonda çok imkanların olduğunu anlatan seminerin başıydı. Çalışma Odası sayfasında bulunan üçüncü videoda ise seminerde çalışmayı anlatıp çok güzel uygulatıyordum. Bunu bir daha izleyip yaptığım seminerlere hayran olunca dedim ki;


Bir daha ne gerek var seminer yapmaya, ben hepsini yapmış ve söylemem gerekenleri zaten söylemişim. Dvd’leri izleyerek herkes kendini zaten çalıştırır. O zaman seminere gerek yok. Ancak kendiniz başlattığınız bir çalışmada sonuca gidemiyorsanız yada ağır bir olayı dönüştürmeniz gerekiyorsa o zaman benimle çalışabilirsiniz. Bu durumda ne çalışacağınızı, neden çalışacağınızı anlamışsınızdır diye düşündüm.


Bunun için size şimdiden tavsiyem; kendinizi bir konu için bir kere olsun çalıştırın. Bunu bir seminer Dvd’sinin karşısında yapın. Tam anlattığım gibi sanki seminerdeymiş gibi uygulayın. Bakalım yapabiliyor musunuz ve en önemlisi o probleminiz için ne sonuç alıyorsunuz?


Uygulamada ilerleyemediyseniz veya bir yerde takıldıysanız bana maille yaptığınız çalışmayı anlatın, ben sizi yönlendireyim. Belki benim yönlendirmem ile netice alabilirsiniz yada alamıyorsanız o zaman size o konu ile ilgili özel çalışma yaptırırım. Özel çalışma için de hemen randevu vereceğim.  


Ayrıca çalışma sisteminin mantığını ve nasıl çalışma yapacağınızı anlayamadığınız bölümler varsa onları anlatmak ve sorularınızı cevaplamak için de özel çalıştırabilirim.


Sadece tatili bitsin de o beni çalıştırır diye bir düşüncesi olan varsa bilsin ki; bende çalıştırsam(zaten çalıştıramıyorum ya) netice alamayacak. Çünkü o kişi biri gelsin beni bu derdimden kurtarsın düşüncesinde olduğu için bu hiç olamayacak. Yani onu kimse kurtaramayacak. Kendi istekli, canlı olursa kendinin yaşadıklarına artık yeter diyorsa, çalışma sistemini öğrenip yaşadıklarının sebebini dönüştürerek kendi yaşamını kendisi için hazırlayabilir.


Boş bekleme yapmayın diye bu yazıyı tatilim bitmeden yazdım. Bu süreyi tavsiye ettiğim şekilde geçirirseniz, kendinize büyük iyilik yaparsınız.


Görüşmek üzere…

Nil AVUNDUK

İçimdeki Yolculuk Nedir?


İçsel temizliğin ne olduğunu tam olarak anlamak için tüm sayfaları ziyaret ederek video görüntülerini izleyebilirsiniz. Her sayfadaki video görüntülerini izlediğinizde, sayfanın anlamını veren seminerlerden o konularla ilgili alıntıları bulacaksınız. Bütün videoları izlediğinizde de, tamamı iki saati bulan ve içsel temizliğin ne olduğunu anlatan bütün bir anlatıma ulaşmış olacaksınız.

İçsel Temizlik sistemi; bugüne kadar hayatın içinde doğru diye bildiğiniz her türlü yaşam şeklini bir başka bakış açısıyla sorgulatan, doğru zannettiklerinizi “Acaba gerçekten doğru mu ve gerekli mi?” diye baktırmayı öğreten ve hayata dair sorularınızın cevaplarını içinizden bulmaya yönlendiren bambaşka bir yoldur. Devamı için tıklayınızİçimdeki Yolculuk Nedir?

Kendi içimde ilerlemektir…

Dışarıda var olduğunu ve beni ben yaptığını zannettiğim her şeyin dışında, bir ben olduğunu fark etmektir.

İçimdeki adımlar beni bunun ne olduğunu anlamaya götürür.

NİL Avunduk

Nil Avunduk’un sistemi nedir?

Bu sistemle yaşadığınız olumsuz olayların geçmişten gelen enerjilerini bulup kendiniz için temizlersiniz.

detay >

Nil Avunduk’un sisteminin bana faydası nedir? Ben bu sistemi neden kullanmalıyım?

Eğer hayatınızda işsizlik, parasızlık, aldatılma, hastalık, aile sorunu, ilişki sorunu, kontrol edemediğiniz öfke, endişe, mutsuzluk, terk edilme, başarısızlık, acı, anlamlandıramadığınız huzursuzluk, suçlanma, “Asla affetmem!” dediğiniz kişiler gibi sorunlarınız varsa bu sistemi kullanmalısınız.

detay >

Peki, bu sistemi ben nasıl uygulayacağım?

Bu sistemi uygulayabilmek için bu sistemin bütününü işler hale getiren beş ana konunun içinde çalışacaksınız.

detay >

Peki, bu sistemi doğru olarak uygulayabilmek için neyi bilmem gerekir?