Peki, bu sistemi ben nasıl uygulayacağım?


Bu sistemi uygulayabilmek için bu sistemin bütününü işler hale getiren beş ana konunun içinde çalışacaksınız.

1) Kendini tanıma

2) Korkudan arınma

3) Geçmişini affetme

4) Özgürleşme

5) Olumsuz düşünceleri olumluya dönüştürme

Bunların birincisi ve en önemlisi kendinizi tanımayı sağlayan aynalardır.

İkincisi yaşamınızı yöneten korkularınızdan arınmak için korkuları sevgiye dönüştürme yöntemidir.

Üçüncüsü sırtınızda taşıdığınız geçmişinize ait bütün öfkelerinizi bitirmek için hem kendinizi hem başkasını affetme tekniğidir.

Dördüncüsü hayatın içinde her ileriye adım attığınızda sizi arkadan geri çeken, sizin siz olmanıza mani olan, onsuz olamam dediğiniz her şeyle olan bağımlılıklarınızdan özgürleşmektir.

Beşinci ise şimdiye kadar isteklerinizi yaşayamadıkça bunlara mani olan sebepleri dışarıda ararken ilk defa bu çalışma ile yaşadığınız her şeyin mimarının, ressamının, heykeltıraşının kendiniz olduğunu anlatan bilinçaltı çalışmasıdır.


Haberler

Video seminer duyurusu


İstek üzerine Dvd paketi olarak bulunan seminerler mağaza bölümünde video seminer olarak da açılmıştır. Çalışmalarınızı daha kolay yapabilmeniz ve çalışma sistemini daha kolay öğrenebilmeniz için çalışmaları öğrettiğim ve tatbikat yaptırdığım 2011-2012 yıllarındaki seminerlerimin videolarını mağaza bölümünde tek tek alıma açtım. Üç seminerin bir arada olduğu Dvd paketlerini de alabilirsiniz. Bu seminerleri Video Seminer olarak da alıp izleyebilirsiniz. Seminerleri izlerken hem çalışma sistemini daha iyi anlayacaksınız hem de kendi rahat ortamınızda aynı anda çalışmalara katılabileceksiniz.

Video Seminerlere ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Devamı için tıklayınız