Peki, bu sistemi doğru olarak uygulayabilmek için neyi bilmem gerekir?


Bu sistemi dertlerinizi, sorunlarınızı, problemlerinizi istediğiniz şekle getirmek için kullanamazsınız. Çünkü dertleriniz, problemleriniz, sorunlarınız sizi bu sistemi kullanmaya getiren araçlardır.

Bu yaşamda tek amacımın içimi temizlemek olduğunu anladım.

“Yaşamın içinde hayatın hiçbir yerinde artık ilerleyemiyorum.”

“Yaşamla başa çıkamıyorum.”

diye dertlerinizi, sorunlarınızı, problemlerinizi çözmeyi hedefiniz yapmayı bırakınca sistem sizin için çalışmaya başlar.

Yani amaç, hayat içindeki problemler ile mücadele etmek değil sadece içini temizlemektir.

Siz sistemi kendinizde doğru uyguladıkça da sizi sisteme getiren dertleriniz, sorunlarınız, problemleriniz kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

 


Haberler

Video seminer duyurusu


İstek üzerine Dvd paketi olarak bulunan seminerler mağaza bölümünde video seminer olarak da açılmıştır. Çalışmalarınızı daha kolay yapabilmeniz ve çalışma sistemini daha kolay öğrenebilmeniz için çalışmaları öğrettiğim ve tatbikat yaptırdığım 2011-2012 yıllarındaki seminerlerimin videolarını mağaza bölümünde tek tek alıma açtım. Üç seminerin bir arada olduğu Dvd paketlerini de alabilirsiniz. Bu seminerleri Video Seminer olarak da alıp izleyebilirsiniz. Seminerleri izlerken hem çalışma sistemini daha iyi anlayacaksınız hem de kendi rahat ortamınızda aynı anda çalışmalara katılabileceksiniz.

Video Seminerlere ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Devamı için tıklayınız