içimdeki yolculuk
Sevgi Enerjisi

Sevgi Enerjisine Geçiş

Sevgi,
gördüğün her şeyin ve herkesin oluşumunu o haliyle kabul edebilmektir.

NİL Avunduk

Sevgi Enerjisi

Yaşamlar boyu, içimizde var olan sevgi enerjisinin taklidini güç olarak çeşitli şekillerde yaratmaya çalıştık ve her devirde bunu yarattığımızı zannettik. Hepimiz, bugünkü yaşamlarımıza  bu yarattıklarımızı yani inandığımız güç enerjilerini sevgiye dönüştürme niyetiyle geldik. Böylece içimizdeki döngü tamamlanacaktı.

Bu yaşamda inandığımız bu güç enerjileri ile tekrar karşılaştık. Çok çeşitli güçleri, çok çeşitli kullanma şekilleri vardı. Hepimiz o an bunları yeni bulmuş gibi sevindik ve bunları kullanarak yaşamımızda ilerlemeye çalıştık.

Bu enerjileri bu hayatımda ben de sizler gibi yeni zannettim ve denedim. Hiçbir karşılığını görmeyince bu enerjilerin bu hayatımızda bizim karşımıza sadece onların işe yaramadığını anlamamız için çıktığını anladım. “Peki, kendi içimde kendimle yol alabilmek için ne kullanacağım?” diye sorduğumda içimden şu bilgiye ulaştım:

İçindeki enerjinin taklidini dışarıda yaratmayı bırak. Zaten senin özün olan sevgi enerjisini bütün sadeliğiyle kullan, bu yeter.

O anda, o an için dışarıda kullandığım ve bütün cümlelerinde güç ifadesi geçen Reiki’yi bıraktım ve sadece içimdeki sevgi enerjisinin bütün sadeliğiyle içimi temizleyerek yol aldım. Bunu bildiğim için de sadece bunu öğretiyorum.

 


NİL Avunduk